0222 228 09 35 caliskan@caliskandisli.com Organize Sanayi Bölgesi Teksan Sanayi Sitesi E-6 Blok No:6-7-8 Eskişehir / Türkiye
Sertfika
ISO 9001:2008
Since
1986
Kalite
Katalog İndir

Çalışkan Dişli Makina tecrübe ile teknolojiyi buluşturur

Çalışkan Dişli

Ülkemizde 1986'dan bu yana sanayi sektöründe faaliyet yürüten Çalışkan Dişli Makina dişli açma dişli tasarımı ve dişli taşlamaya ilişkin olarak geniş bir üretim alanında faaliyet yürütmektedir. Kuruluş bu anlamda faaliyet alanı ile ilgili olarak uluslararası ve ulusal sertifikaların tümünü olarak sistemine entegre etmiştir. Firma müşterilerinin dişli imalatına ilişkin bir numune veya teknik resim ile kendilerine başvurmaları durumunda her çeşit dişliyi üretebilme kapasitesine sahiptir. Kuruluş bu yönüyle standart olarak üretilen dişli çeşitlerinin yanı sıra aynı zamanda müşterilerin isteklerine ve beklentilerine özel dişli tasarımlarını da gerçekleştirir.

Çalışkan Dişli Makina müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet yürütür

Çalışkan Dişli Makina kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi ile hareket etmektedir. Firma dişli üretimi başta olmak üzere bu anlamda dişli kullanılan sistemlerin imalatı tamiri ve bakımı ile ilgili de profesyonel ve hızlı hizmet sunar. Öte yandan kuruluşun sunduğu hizmetler arasında yerli ya da yabancı marka redüktörlerin tamiri de gelmektedir. Kuruluş hem dişli üretimi hem de tamir noktasında ülkemizin en profesyonel ve en uzman kadrosu ile birlikte hareket eder. Yapmış olduğu çalışmalar ile Çalışkan Dişli Makina ülkemizde dişli ve şanzıman sektöründe faaliyet yürüten lider bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Bu anlamda hem çalışanlarının hem müşterilerinin hem de ülkemizin sanayi sektörüne katma bir değer oluşturmayı amaçlar.

whatsapp