0222 228 09 35 caliskan@caliskandisli.com Organize Sanayi Bölgesi Teksan Sanayi Sitesi E-6 Blok No:6-7-8 Eskişehir / Türkiye
Sertfika
ISO 9001:2008
Since
1986
Kalite
Katalog İndir

Havacılık Ve Uzay Sanayi

Çalışkan Dişli

Gelişim yönünden beğenilen isimlerden biri olarak var olan, bu yüzden de tümüyle ilerlemelere yönelen Çalışkan Dişli, kurulumunu 1986 yılında gerçekleştirmiştir. Hizmet alanları da göz önünde bulundurulduğunda, oldukça geniş kapsamlı bir çalışma sahibi olan Çalışkan Dişli, aynı şekilde havacılık ve uzay sanayi kısmında da farkını belli etmektedir.

Önemli noktalarda dahi güvenilirliğini ön planda tutan, tüm işlemleri ve hizmetlerinde de uluslararası standartlara bütünüyle bağlı olan Çalışkan Dişli¸ dişli imalatı, dişli açma işlemi, dişli taşlama ve diğer aşamalarda da özgünlüğünü korumaktadır. Sahip olması gereken yenilikleri ve güncelliği sürekli olarak takip etmesinin yanında Çalışkan Dişli, farkını belli eden güçlü tercihlerden biri olarak bilinmektedir.

Hizmet Alanlarında Başarı Sahibi, Çalışkan Dişli!

Hedefleri her daim zirveye ait olan, kendi sektörüne yön vermeye yönelik çalışmalarını sürdüren Çalışkan Dişli¸ özellikle sahip olduğu tüm bilgi birikimi ve tecrübesi kullanmaktadır. Kalitesini de açık bir şekilde belli etmesine ek şu anda özel dişli tasarımı konusunda da önde gelen firmalardan biri olarak bilinmektedir.

Sahip olduğu tüm çalışma prensipleri ve ilkeler göz önüne alındığında öncelikli isimlerden biri olarak görünen Çalışkan Dişli, aynı zamanda da müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayanlardan biri olarak bilinmektedir. Tümüyle hızlı, güçlü ve hassasiyet sahibi bir isim olarak var olmasının yanında, Çalışkan Dişli, ürün üretimi konusunda da beklenilen detayları da var etmektedir. 

whatsapp