0222 228 09 35 caliskan@caliskandisli.com Organize Sanayi Bölgesi Teksan Sanayi Sitesi E-6 Blok No:6-7-8 Eskişehir / Türkiye
Sertfika
ISO 9001:2008
Since
1986
Kalite
Katalog İndir

İç Dişli

Çalışkan Dişli

Dişli Tasarımda Üstün Seviye!

Gelişmişlik bakımından bir hayli ileride olan Çalışkan Dişli, 1986 yılında kurulmuştur.  Kurulduğu zamandan şimdiye kadar geçen süreç içerisinde de sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi de en iyi şekilde kullanmaya devam etmektedir. Bu yüzden sektörde bulunması gereken kaliteyi hem ürünlerinde hem de hizmet içerisinde göstermektedir. Çalışkan Dişli, uluslararası standartlarla öne çıkan, kendi farkını da her adımında belli eden bir firmadır.

Özel dişli tasarımlarıyla müşterilerinin memnuniyet seviyesini büyük oranda yükselten Çalışkan Dişli, iç dişli konusunda da istediğiniz üretim detaylarına yer vermektedir. Profesyonel ve hızlı hizmet sunmasının yanında güçlü bir ekiple beraber, güncel detaylara yer verip, son teknoloji ekipmanlarını kullanarak çalışmaktadır. Bu yüzden Çalışkan Dişli¸ sektörünün önde gelenlerinden biri olarak tedarikçi refahını da en üst seviyelerde tutmaktadır. 

whatsapp