0222 228 09 35 [email protected] Organize Sanayi Bölgesi Teksan Sanayi Sitesi E-6 Blok No:6-7-8 Eskişehir / Türkiye
Sertfika
ISO 9001:2008
Since
1986
Kalite
Katalog İndir

Otomotiv Sanayi

Anasayfa Sektörler Otomotiv Sanayi
Otomotiv Sanayi Galeri
Otomotiv Sanayi Galeri
Otomotiv Sanayi Galeri
Otomotiv Sanayi Galeri

Otomotiv Sanayi!

Tümüyle başarıya yoğunlaşan isimlerden biri olarak bilinen ve bu kapsamda attığı tüm adımlarda çok daha iyi işler ortaya koyan Çalışkan Dişli¸ 1986 yılında kurulmuştur. Kurulumundan şimdiki zamana kadar sahip olduğu tüm ilerlemeleri en doğru şekilde ilerletmesinin yanında dişli imalatı, dişli açma işlemleri, dişli taşlama, dişli tasarımı gibi alanlarda da güçlü bir firmadır.

Beklentilerinizi tümüyle yerine getirmenin yanında tüm hizmet alanlarında olduğu gibi otomotiv sanayi kapsamında da kullanılan güçlü bir tercihtir. Özel dişli tasarımları yapabilmesi ile kendi özelliklerini de açık bir şekilde belli eden Çalışkan Dişli, memnuniyetlerini de bir hayli belirgin şekilde korumaktadır.

Sizin İçin Fark Yaratan İsim, Çalışkan Dişli!

Sektörüne yön veren bir isim olma hedefinin yanında ayrıca sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimleri de bu şekilde yönlendiren Çalışkan Dişli¸ attığı her yeni adımda bu aşamalara da dikkat kesilmektedir. Müşteri memnuniyetini en doğru şekilde sağlamaktadır. Profesyonelliğini görebildiğimiz hizmet alanlarında üretimde hızlı da olan Çalışkan Dişli¸ kalitesini de şeffaf bir şekilde yansıtmaktadır.

Güncelliğini koruyan Çalışkan Dişli ayrıca güvenilirlik konusunda da sizleri rahatlatacak isimler arasındadır. Ürün üretimi açısından önceliklerini belli etmesinin yanında şu anda uluslararası standartlara uygun şekilde devamlılık sağlamaktadır. Hatta sahip olduğu çalışma prensipleri ve belirgin ilkeleri bile kendi çizdiği yolda günden güne daha da iyi ilerleme kaydetmesine destek sağlamaktadır. 

whatsapp