0222 228 09 35 [email protected] Organize Sanayi Bölgesi Teksan Sanayi Sitesi E-6 Blok No:6-7-8 Eskişehir / Türkiye
Sertfika
ISO 9001:2008
Since
1986
Kalite
Katalog İndir

Tarım Sanayi

Tarım Sanayi Galeri
Tarım Sanayi Galeri
Tarım Sanayi Galeri

Tarım Sanayi!

Kurulumu 1986 yılı içerisinde yapılan ve o zamandan bu yana sektörü içerisinde farkını çok net bir biçimde belli eden Çalışkan Dişli, oldukça özverili bir isimdir. Sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesini de en doğru şekilde yönlendiren Çalışkan Dişli, alanındaki başarılarını günden güne arttırmaktadır. Genel olarak dişli imalatı, dişli açma, dişli taşlama, dişli tasarımı ve buna benzer birçok alanda faaliyetlerini özverili bir şekilde tamamlamaktadır.

Kendi süreçleri içerisinde üretime önem veren ve özgünlüğünü bu yönde kullanan Çalışkan Dişli, tarım sanayi ve birçok alanda sürekli olarak gelişim göstermektedir. Uluslararası standartlara olan uygunluğunu da çok net bir biçimde sağlamasının yanında her daim daha da ilerisine yönelmektedir.

Alanında Özverili İsim, Çalışkan Dişli!

Tümüyle güçlü bir isim olarak bilinen Çalışkan Dişli, özellikle müşteri memnuniyeti konusunda oldukça geçerli bir isimdir. Profesyonelliğini her daim göstermesinin yanında hızlı bir isimdir. İşlemleri ve profesyonelliği bakımından kalitesini çok net bir biçimde belli eden Çalışkan Dişli, güncel bir tercih olmanın yanında ürün üretimi konusunda da öncelikleri bulunmaktadır.

Hem müşterilerinin hem de personellerinin refahını büyük anlamda öneren Çalışkan Dişli, şimdiden sektöründe yön verme hedefi içerisindedir. Kendi çalışma prensipleri ve ilkelerine uygun olarak sürekli şekilde gelişen Çalışkan Dişli¸ alanı içerisinde ve tüm hizmetlerinde önceliklerini başarıdan yana tutmaktadır.  Tümüyle iyiye odaklı olmanın yanında Çalışkan Dişli, uzmanlığını da geliştirmektedir.

whatsapp